Безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу

Відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці» адміністрація спільно з профспілковим комітетом працюють над впровадженням державної політики в галузі охорони праці. Так на виконання Угоди з охорони праці між адміністрацією та профспілковим комітетом були розроблені комплексні заходи з організації безпечних умов праці відповідно до колективного договору та роботи з охорони праці у ДНЗ.
Головним завданням такої роботи є привернення уваги колективу навчального закладу, батьків, громадськості до проблем охорони праці, допомога в усвідомленні пріоритетності безпечного та нешкідливого проведення освітнього процесу.
Весь навчально-виховний процес здійснюється відповідно до Інструкції з організації охорони життя і здоров’я дітей у дошкільних навчальних закладах.
З метою безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку,та вироблення у них стереотипів безпечної поведінки , в групах проводиться різноманітна робота з цього питання. Діти отримують знання про норми поведінки у надзвичайних ситуаціях екологічного, техногенного, природного характеру. Вихователі приділяють багато уваги вивченню правил електробезпеки, поведінки з незнайомими людьми, ознайомленню з небезпечними ситуаціями природного характеру (землетрус, ожеледь, повінь, тощо).
Два рази на рік педагоги проводять тематичні тижні безпеки.
Стан приміщень навчального закладу та параметри мікроклімату задовільні, відповідають вимогам гігієни навчання та праці згідно з Санітарними правилами влаштування і утримання дошкільних навчальних закладів.
Постійно здійснюється контроль за необхідними і безпечними умовами праці за участю завідувача ДНЗ. Результати перевірок виконання вимог із питань охорони праці, техніки безпеки, протипожежної безпеки розглядаються на виробничих нарадах, зборах трудового колективу, нарадах при завідувачу.

