Новини

Свята осінні

21 та 22 жовтня у нашому дитячому закладі відбулося свято осені.

   Напевно це найбільш колоритне свято, коли природа зачаровує своєю красою. В саду достиглі ароматні фрукти, ліс щедро розмальований  осінньою палітрою .

    Для наших наймолодших діток групи раннього віку “Грибочки” був показ лялькового театру казка “Ріпка”. Присутні у залі маленькі дошкільнята слідкували за розвитком подій у виставі, сміялися, співчували героям у казці.

   Діти молодшої групи “Сонечко” під час осінньої подорожі   по  святковому залу кружляли хороводом кленового листя, танцювали зайці, йшов блакитний дощик, грали в захопливу гру з парасолькою, збирали грибочки та весело поверталися потягом із подорожі у гарному настрої.

  Дошкільна група середнього віку “Дзвіночки” розпочинала свято із таночку з листочками, розповідали вірші,  танцювали запальні танці, зустрічали чарівну осінню гостю,  яка розважала дітей своєю чарівною паличкою та пригощала смачними яблучками.

  Старша група “Калинонька”   проводила свято в прямому ефірі телешоу “Крутіший за усіх” .  Першим завітав на шоу Листопад у супроводі дівчаток листочків. Співали пісню “Пані осінь”, вітерець вправно на сопілці грав, грибочки виконували “Грибний рок – н – рол” та заявляли , що вони найкрутуші від усіх. Несподівано для всіх де не візьмись, опудало городнє наступним конкурсантом стало, на музичних інструментах із оркестром грало,  а сам Дощик диригентом для них був. Овочі  на чолі із агрономами теж казали , що найкрутіші від усіх  і таночком сучасним це довели. А які смачні вареники танцювали  на святі так і хотілося поласувати вареничками.  Наостанок завітала Осінь золота,  яка подарувала медалі усім діткам із логотипом “Молодець”.