Новини

Новорічні свята у нашому садочку!

Зима – це пора коли не тільки дітлахи, а й дорослі вірять у казку, діти з нетерпінням чекають на новорічне дійство у святковому залі біля ялинки!

29 – 30 грудня відбулися новорічні свята у всіх вікових групах ДНЗ “Дубок” с. Антонівка. Наймолодші наші вихованці групи “Грибочки” вперше знайомляться з такими героями як Дід Мороз, Снігуронька . Діти із задоволенням танцювали, співали , спостерігали за розгортанням подій на святі та отримували солодкі подарунки.

Діти молодшої групи “Сонечко” у гарному настрої, в новорічних костюмах , танцювали, прикрашали ялинку, водили хороводи із Дідом Морозом та Снігуронькою , розповідали вірші та отримали подарунки.

Група середнього віку “Дзвіночки” проводила свято запальними танцями ялиночок, зайченят, вовчиків. Новорічними піснями, із красунею Зимою грали в ігри. Танцювали із Дідом Морозом та Снігуронькою, отримували подарунки.

Вихованці старшої групи “Калинонька” святкували новорічне свято під назвою “Як пірати Діда Мороза шукали” на морську тематику на піратському кораблі, у новорічних костюмах хлопчики пірати та дівчатка чарівні рибки. Лунали пісні на сучасний мотив, танцювали рибки на хвилях синього моря, а коли з’явилася Чаклунка із чарівною мітлою діти грали в гру. Завітав Дід Мороз на свято знову танцювали і вірші розповідали та дарунки отримували.

І як підсумок святкування Нового року в дитячому садочку, завдяки цікаво продуманому сценарію, діти відчули святкову атмосферу, отримали чудові враження!

Фото у галереї.